Zadzwoń do nas:   530 776 888
Napisz do nas:   barwamedelin@o2.pl

Wyburzenia Śląsk i Rozbiórki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zakresem wykonywanych przez nas usług:

Wyburzenia Śląsk - Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wyburzeń i rozbiórek małych i dużych budynków, hal, kominów i innych obiektów budowlanych. Specjalizujemy się w rozbieraniu całych konstrukcji lub poszczególnych ich części. Niezależnie od wysokości bądź gabarytów obiektu, poradzimy sobie z każdym zleceniem. Oferujemy wyburzanie i rozbiórki obiektów budowlanych lecz również inżynieryjnych, żelbetowych, murowanych hal i magazynów przemysłowych. Zajmujemy się równeiż demontażem konstrukcji stalowych. Każde wyburzenie wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Posiadamy profesjonalny sprzęt min.: młoty hydrauliczne, szczęki tnąco-kruszące, łyżki i koparki, dzięki którym żadne zlecenia nie stanowią dla nas problemu. Naszą firmę tworzy stały zespół doświadczonych fachowców, którzy z dużym zaangażowaniem zrealizują nawet najbardziej wymagajace zlecenie. Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczne usługi oparte na Państwa indywidualnych potrzebach. Działamy według naszych ściśle określonych procedur.

Przed przystąpieniem do prac badamy rodzaj budynku, jego wysokość, wymiary, materiały, z jakich zostały wykonane, a także charakter otoczenia. Metody i sposoby rozbiórki są określane przez analizę wielu czynników, takich jak min.:
- bezpieczeństwo pracowników na placu budowy,
- wymiary konstrukcji,
- cechy charakterystyczne obiektu,
- termin realizacji zlecenia.
Zakres świadczonych przez nas usług nie kończy się z momentem zrównania budynków z ziemią. W ramach realizacji zlecenia zajmujemy się kompletnym uporządkowaniem terenu.

 

 Nasze usługi wykonują profesjonaliści, dla których praca to pasja.